WICEMISTRZOSTWO ŁODZI

KOLEJNE  WICEMISTRZOSTWO  ŁODZI  DLA NASZEJ  SZKOŁY


W ostatni wtorek  stycznia w  Szkole Podstawowej nr 56 rozegrany został finał Igrzysk Dzieci w piłce siatkowej chłopców. Do finału po kolejnych etapach rozgrywek awansowały SP 42, SP 91, SP Salezjańska oraz gospodarz zawodów. Aby wyłonić mistrza Łodzi zespoły rywalizowały systemem „każdy z każdym”. Poziom sportowy drużyn był wysoki a zawodnicy wszystkich zespołów zostawili serce na boisku.
Ostatecznie Mistrzem Łodzi została SP 56. Srebro dla SP 91, brąz dla SP 42 a SP Salezjańska zajęła czwarte miejsce.
 

Skład WICEMISTRZÓW ŁODZI:
Szymon Wiśniewski, Oskar Petryniak, Mateusz Dąbrowski, Maciej Wojtyczka, Tymoteusz Balcerowski, Bartosz Łyczek, Oliwier Juncewicz, Szymon Kmieć, Bartosz Borchon, Wojciech Śniecikowski, Tomasz Kroczyński, Szymon Pabin, Łukasz Pirek, Adrian Tomaszewski, Bartłomiej Dmochowski, Juliusz Klimkiewicz.

 

Jacek  Kozłowski