BRĄZOWE MEDALE 2018

BRĄZOWE  MEDALE  W  FINALE  TURNIEJU  „KINDER + SPORT”


      W  zakończonym  finałowym  turnieju  KINDER + SPORT  w  kategorii  „2” i  „3” chłopców, nasze  drużyny  kolejny  raz  pokazały  się  z bardzo  dobrej  strony. Wśród  ośmiu  najlepszych  zespołów  województwa  łódzkiego  nasza  „trójka” ( + rezerwowy) w  składzie: Szymon  Wiśniewski, Tymek  Balcerowski, Oskar  Petryniak, Oliwier  Juncewicz ,  wywalczyła  brązowe  medale  pokonując  Lechię  Tomaszów  2:0. Zespół  „dwójek”: Tomasz  Kroczyński, Maciej  Wojtyczka, Adrian  Tomaszewski  zajął  wysokie  V  miejsce. W  obu  kategoriach  zwyciężyły  mocne  ekipy  Bzury  Ozorków.
     Tydzień  wcześniej,  w  półfinałowych  rozgrywkach  wystąpili  chłopcy  z  II  zespołu  w  kat.”3”: Mateusz  Dąbrowski, Bartosz  Łyczek, Bartosz  Borchon, którym  mimo  ambitnej  gry  nie  udało  się  wywalczyć  awansu  do  finałów.
We  wcześniejszych   grach  eliminacyjnych  odpadli  nasi  najmłodsi  zawodnicy  w  kat. „2” (Bartek  Dmochowski, Julek  Klimkiewicz),   (Damian Szczepanik, Igor  Kucharski, Dawid  Wodzyński) (Bartek  Niemowny, Alan  Mikołajewski, Bartek  Jaruga)   zbierający  swoje  pierwsze  siatkarskie  doświadczenia.


Wielkie  gratulacje!!!
 

Jacek  Kozłowski